KÜÇÜK İŞLETMEM İÇİN

Metro Türkiye öncülüğünde, Gıda Kurtarma Derneği ve Dude Table iş birliğinde Covid-19 pandemisi döneminde zor dönemden geçen yeme içme sektöründeki küçük işletmelere destek olmak adına Küçük İşletmem İçin projesi başlatıldı. Projenin ana partneri Coca-Cola, proje destekçileri Unilever Food Solutions, P&G, Barilla, Orkide Yağları, Reis Gıda ve Dimes. Oluşturulan www.kucukisletmemicin.com platformu üzerinden desek almak isteyen küçük işletmeler, ürün veya hizmet desteği vermek isteyen kurumsal firmalarla buluşuyor.

İlk adımı Metro Türkiye’nin 500 ihtiyaç sahibi işletmeyi destekleyerek attığı proje 3 ay içerisinde 5.000 küçük işletmeye ulaşmayı hedefliyor.

Projenin ajans partneri olarak Küçük İşletmem İçin destek hareketinin strateji ekibinde yer aldık, marka kimliğini çalışıp dijital ve basılı iletişim görsellerini hayata geçirdik, proje tanıtım videosunu çalıştık, sosyal medya yönetimini üstlendik ve tüm influencer ve yeme içme sektörü iletişimini yönettik.

Projenin tüm sosyal medya iletişimini ve içerik üretimini Dude Table gerçekleştirdi. Sosyal medya iletişimi için ünlü şefler ve alanında uzman influencer isimler ile video içerikleri hazırlandı.

 

 

Galeri