Biz Kimiz

New summer menus available from 12th Sept.

BİZ KİMİZ?

CREATIVITY – FOOD – COMMUNITY – MARKETING

Türkiye’nin Tek Gastronomi Pazarlama Ajansı

Ana uzmanlık alanımız gastronomi ve pazarlama ile markaların kanal geliştirme, marka değeri yaratma ve satış alanında ihtiyaçlarına entegre pazarlama odağı ile projeleri kendi creative ve execution ekibi ile realize eden, gastronomi iletişimi ve gastronomi tasarımı uzmanlığına sahip Food & Beverage Marketing ajansıyız.

1991 yılında kurduğumuz şirketimiz, gastronomi sektöründe entegre pazarlama hizmetine 2009’da Restoran Haftası projesi ile başlıyor. Kurucumuz Funda Güzelmeriç İnansal 2009 yılında kendisi de restorantör olmasından ve ekonomik kriz sebebi ile yeme-içme sektöründe iş hacminin düşüşüne şahit oluşundan dolayı Restoran Haftası projesi ile restoran sektörüne yeni bir ivme katıyor. Restoran Haftası, 2019 yılında 10. kez düzenlenirken, Funda Güzelmeriç 2009 yılından bu yana yeni nesil pazarlama olarak adlandırılan uzmanlık alanı ile birleşen entegre pazarlama hizmetini ekibini genişleterek Dude Table adı altında Türkiye’nin en büyük yeme-içme firmalarına sağlıyor.

Dude Table’da yeni nesil yöntemleri ve yeni alanları geliştiren şirket yöneticimiz Merve Akgül ve kurucumuz Funda Güzelmeriç İnansal, gelişen yeni nesil ekonominin yeme-içme sektörüne entegre edilebileceği konusunda da çalışmalarına devam ediyorlar.

Türkiye’de hizmet verdiğimiz firmaların taleplerine sorunları odaklı değil, hedeflerine ulaşmaları için ihtiyaçlarına ve ulaşmak istedikleri kitleye yönelik çözümler üreten bir metodoloji ile yaklaşarak yeme-içme sektöründe ilklere imza atıyoruz. Yaptığımız iş uzmanlık alanlarımızın dışında yaratıcılık ile gelişiyor.

Olmazsa olmazımız da işlerimizde birlikte olduğumuz paydaşlarımız. Şefler, restoran sahipleri, baristalar, sommelierler, üreticiler, yurt içi ve yurt dışındaki sektör uzmanları, Michelin yıldızlı şefler, içecek uzmanları ile birlikte çalışıyoruz.

İletişim ve WOM konusunda 1, 9, 90 kuralına inanıyoruz. Kendimizi 9’a ulaşan 1, dokunduğumuz insanları da 90’a giden 9 olarak tanımlıyoruz.

Yerel Güzeldir isimli sosyal sorumluluk markamız ile Türk Mutfağı’nın ve kültürünün korunmasının yanı sıra Alaçatı Ot Festivali, Bozcaada Yerel Lezzet Festivali gibi yerel festivallere kendi bakış açımızı da taşıyoruz. Buna ek olarak kurucumuz Funda Güzelmeriç İnansal, Kapadokya Meslek Yüksekokulu’nun kurucularından ve gastronomi bölümünün de YÖK tarafından kabul edilen müfredatını yazan ekibin liderliğini yapıyor. Yaratıcı Çocuklar Derneği’nin de kurucu üyelerinden.