PROJELERİMİZ

Restoran Haftası

Türkiye'nin ilk gastronomi festivali olan Restoran Haftası projemizin 9.sunu 15-31 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirdik. Restoran Haftası gastronomi uzmanlığı ile kurgulanan bir entegre pazarlama projesidir.

Wise Wine Selection

A'dan Z'ye marka lansman süreci. Logo ve marka tasarımı. Lansman süreci ve sonrasında WOM yaratıcı Wine&Dine yemekleri

Metro Gıda Hareketi

Logo ve marka tasarımı. Lansman süreci ve sonrasında WOM yaratıcı yemek davetleri. Ülke mutfağımızın star şefleri ve işletmeler ile güç birliği yaparak gıda kayıp ve atığını engellemek için farkındalık sağlayacak videolar. Gurme Kutusu - Gıda Hareketi'nin nihai tüketici tarafından tabakta kalan yemeğin atık olmasını engelleme projesinin işletmelerde uygulanması, tanıtımı için özel sosyal medya video çalışmaları Metro Gıda Hareketi için nihai tüketicide farkındalık yaratıcı videolar

Yerel Festivaller

Ülkenin en önemli yerel festivallerine destek veriyoruz ve partnerlerimiz için bu festivallerde marka deneyimini katılımcıya yaşatacak içerikler oluşturup eventler düzenliyoruz.

Coğrafi İşaretli Ürün Projeleri

Ülkenin en önemli restoranlarında mutfak kültürünü koruma amaçlı coğrafi işaretli ürün hakkında farkındalık yaratacak menü uygulamaları

Kars Kaşarı Şehirde

Sektörün en önemli işletmecileri ve şefleri ile Kars ziyareti gerçekleştirdik. İşletmeci, şef ve üretici el ele vererek Kars kaşarını şehre, restoranların menülerine taşıdık.

Lindt ile 5 Duyuda Çikolata Tadımı

Lindt çikolataları için özel tadım konsepti geliştirip tüketici ile duygusal iletişim sağladık. Influencer işbirlikleri ile projeyi destekledik.

Diageo Barmen Club Yarışması

Diageo için Türkiye çapında Barmen yarışması kurgusunu oluşturup gerçekleşmesini sağladık. Kurgu sosyal medya odağı da dahil edilerek gerçekleşti. Kazanan ilk 3 için Londra'da Drink Factory'de eğitim organize ettik.

MixMondial

MixMondial, Türkiye'de birçok şehirde aynı anda gastronomi uzmanlık alanımız ile gerçekleştirdiğimiz Kokteyl Festivali'dir. MixMondial birçok farklı kanala odaklanan bir entegre pazarlama projesidir.

Intel 6th Sense

Intel'in desteklediği tablet menü projesi için "The 6th sense is the digital sense" konsepti ile sektöre deneyimsel bir lansman daveti gerçekleştirdik.

Midpoint & Welldone

Midpoint & Welldone'lar için sosyal medya, tasarım ve iletişim hizmetleri veriyoruz. Menülerinin ve marka dünyalarının yenilenmesi, pazarlama projelerinin oluşturulması, fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirilmesi, sosyal medya hesap ve projelerinin yürütülmesi için birlikte çalışıyoruz.

KFC 100. Şube Açılışı

KFC'nin 100. şube açılışına özel bir sosyal medya projesi gerçekleştirdik.

BeinGurme

Şimdiki ismi ile BeinGurme'nin Turkmax'tan Turkmax Gurme kanalına dönüşümünde danışmanlık hizmeti sunduk.

Fritolay ile Patates Hasadı

Fritolay'in patates hasadı için özel bir gastronomi içeriği geliştirip hasadın deneyimsel bir içerikle gerçekleşmesini sağladık.

Kanyon Pop Up Restoran

Şehrin tadını Kanyon’da değiştirdik. Kebapçı Halil Usta, Alaçatı Tatlıcısı İmren gibi yerel restoranlar Kanyon restoranlarına 2 gün süre ile konuk oldu. Projenin konsept oluşturma, tasarım ve iletişim süreçlerini yönettik.

Kanyon Ice Week

2018’de ilkini gerçekleştirdiğimiz Ice Week, Kanyon misafirlerine Ağustos sıcaklarını unutturacak soğuk lezzetler sundu. Projenin konsept oluşturma, tasarım ve iletişim süreçlerini yönettik.

Rita Moda

Rita Moda’ya açılışından 1 sene önce hizmet vermeye başladık. Konsept, tasarım, sosyal medya ve iletişim danışmanlığı hizmetlerimizi Rita Moda için sağlamaya devam ediyoruz.

Hilltown AVM

Hilltown AVM’ye gastronomi pazarlama danışmanlık hizmeti veriyoruz. AVM’nin yeme-içme alanındaki konumlanması, bu alandaki projelerinin oluşturulması-gerçekleştirilmesi, projelerin iletişim ve tasarım hizmetlerinin sağlanması odağında çalışıyoruz.

Hilltown Shop & Taste

Hilltown AVM’de 22-23 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen Shop & Taste projesinin oluşturulması-gerçekleştirilmesi, projenin iletişim ve tasarım hizmetlerini sağladık.

Hilltown Love & Taste

Hilltown AVM’de 9-10 Şubat tarihleri arasında gerçekleşen Love & Taste projesinin oluşturulması-gerçekleştirilmesi, projenin iletişim ve tasarım hizmetlerini sağladık.

Fine Dine Tablet Menu

Start-Up tablet menü firması Fine Dine’a gastronomi pazarlama hizmeti sağlıyoruz. Gelişen yeme-içme sektöründe doğru konumlanması için danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Wise Wine Local Selection

Wise Wine Selection’ın lokal seçkisi olan Wise Wine Local Selection’ın lansman sürecini yönettik ve marka kimliğini oluşturduk.

Yeniden Meze

2018 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz Yeniden Meze festivalinin projesinin oluşturulması-hayata geçirilmesi, etkinlik içeriklerinin hazırlanması, iletişim içeriklerinin hazırlanması ve operasyonel sürecini yönettik. Türkiye’deki meze kültürünü yeni nesil gastronomi trendleriyle harmanlayarak meze kavramının yepyeni bir boyut kazanmasını sağladık.

Brand Week Gastro

Brand Week içerisinde gerçekleşen Brand Week Gastro’yu 2018 Kasım’da ilk kez ziyaretçileriyle buluşturduk. Yeme-içme pazarlaması teması ile içeriği oluşturulan ve 3 gün süren konferansta Türk şefler, konu uzmanları, yerel şefler ve yabancı konu uzmanları konuşmacı olarak yer aldı. Tüm içerik, tema, tadımlar ve konuşmacıların organizasyonunu gerçekleştirdik.

Hilltown'da Baharın Tadına Bak

Hilltown AVM’de 20-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen Baharın Tadına Bak projesinin oluşturulmasını, gerçekleştirilmesini, projenin iletişim ve tasarım hizmetlerini sağladık.