PROJELERİMİZ

Restoran Haftası

Türkiye'nin ilk gastronomi festivali olan Restoran Haftası projemizin 8.sini 2017 Nisan-Mayıs aylarında gerçekleştirdik. Restoran Haftası gastronomi uzmanlığı ile kurgulanan bir entegre pazarlama projesidir.

Wise Wine Selection

A'dan Z'ye marka lansman süreci. Logo ve marka tasarımı. Lansman süreci ve sonrasında WOM yaratıcı Wine&Dine yemekleri

Metro Gıda Hareketi

Logo ve marka tasarımı. Lansman süreci ve sonrasında WOM yaratıcı yemek davetleri. Ülke mutfağımızın star şefleri ve işletmeler ile güç birliği yaparak gıda kayıp ve atığını engellemek için farkındalık sağlayacak videolar. Gurme Kutusu - Gıda Hareketi'nin nihai tüketici tarafından tabakta kalan yemeğin atık olmasını engelleme projesinin işletmelerde uygulanması, tanıtımı için özel sosyal medya video çalışmaları Metro Gıda Hareketi için nihai tüketicide farkındalık yaratıcı videolar

Yerel Festivaller

Ülkenin en önemli yerel festivallerine destek veriyoruz ve partnerlerimiz için bu festivallerde marka deneyimini katılımcıya yaşatacak içerikler oluşturup eventler düzenliyoruz.

Yeniden Balık

Avlanma sezonu başladığında sektöre hareket getirme amaçlı balık menüleri hazırladık. Nihai tüketiciye bölgelerde gastro turizm odaklı deneyim yaşattık. Tüketici için Külahta Balık gibi call to action etkinlikler düzenledik.

Coğrafi İşaretli Ürün Projeleri

Ülkenin en önemli restoranlarında mutfak kültürünü koruma amaçlı coğrafi işaretli ürün hakkında farkındalık yaratacak menü uygulamaları

Kars Kaşarı Şehirde

Sektörün en önemli işletmecileri ve şefleri ile Kars ziyareti gerçekleştirdik. İşletmeci, şef ve üretici el ele vererek Kars kaşarını şehre, restoranların menülerine taşıdık.

Lindt ile 5 Duyuda Çikolata Tadımı

Lindt çikolataları için özel tadım konsepti geliştirip tüketici ile duygusal iletişim sağladık. Influencer işbirlikleri ile projeyi destekledik.

Diageo Barmen Club Yarışması

Diageo için Türkiye çapında Barmen yarışması kurgusunu oluşturup gerçekleşmesini sağladık. Kurgu sosyal medya odağı da dahil edilerek gerçekleşti. Kazanan ilk 3 için Londra'da Drink Factory'de eğitim organize ettik.

MixMondial

MixMondial, Türkiye'de birçok şehirde aynı anda gastronomi uzmanlık alanımız ile gerçekleştirdiğimiz Kokteyl Festivali'dir. MixMondial birçok farklı kanala odaklanan bir entegre pazarlama projesidir.

Intel 6th Sense

Intel'in desteklediği tablet menü projesi için "The 6th sense is the digital sense" konsepti ile sektöre deneyimsel bir lansman daveti gerçekleştirdik.

Midpoint & Welldone

Midpoint & Welldone'lar için sosyal medya, tasarım ve iletişim hizmetleri veriyoruz. Menülerinin ve marka dünyalarının yenilenmesi, pazarlama projelerinin oluşturulması, fotoğraf çekimlerinin gerçekleştirilmesi, sosyal medya hesap ve projelerinin yürütülmesi için birlikte çalışıyoruz.

KFC 100. Şube Açılışı

KFC'nin 100. şube açılışına özel bir sosyal medya projesi gerçekleştirdik.

BeinGurme

Şimdiki ismi ile BeinGurme'nin Turkmax'tan Turkmax Gurme kanalına dönüşümünde danışmanlık hizmeti sunduk.

Fritolay ile Patates Hasadı

Fritolay'in patates hasadı için özel bir gastronomi içeriği geliştirip hasadın deneyimsel bir içerikle gerçekleşmesini sağladık.